Program Hakkında Merak Ettikleriniz

Program Bilgisi

2 Farklı şekilde çalışan ÜTS sistemimiz bulunmaktadır. Birisi Medapeks Programımızın içinde hazır olarak sunduğumuz sistem. Diğeri ise farklı muhasebe programları ile çalışabilen sistemimiz. Programımızın içinde ki sistem, fatura kestiğimiz ekranda faturayı sakladığımızda aktif olan ÜTS aktar butonu ile tek tuşta aktarım yapandır. Diğeri farklı muhasebe programlarından yaptığı aktarımdır.

E-Fatura aktarımlarında ise, yine fatura kestiğimiz ekranda tek tuşla E-Fatura bildirimlerini yapabilirsiniz.

Katıldığınız ihalelerin takibini, detaylı bir şekilde, tek bir program üzerinden yapmak ister misiniz? Hangi ihalede ne kadar ürün kalmış? Ne kadar sipariş geçilmiş? Hangi Hastane, hangi üründen ne kadar almış? Hepsinin cevabı bu programda.

Sgk ile çalışmalarınız var ise, sistemimiz üzerinden sgk payını hesaplatıp, bununla alakalı takibinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Stok takibini sistem üzerinden sağlayabilirsiniz. Stoğunuz detaylı bilgisini, raporlarınızı, hepsini görebilirsiniz. Açmış olduğunuz carilerin hareketlerini girmiş olduğunuz veriler sayesinde takibini ve raporlamalarını görebilirsiniz.

Copyrights © 2020 Tüm hakları medapeks'a aittir.